Vendys - Vendys akce

Společnost Vendys & V, s.r.o.

 


Společnost Vendys & V, s.r.o. vlastní a provozuje síť veřejných čerpacích stanic, které jsou provozovány pod heslem dobrá kvalita za nízkou cenu.

U nových čerpacích stanic je hlavním záměr firmy nabídnout veškeré služby spojené s provozem těchto stanic v novém prostředí a s nejlepší kvalitou poskytovaných služeb. Vendys Petrol využívá nejmodernější elektronické systémy v podzemních nádržích pro detekci vody. Standard je 0% vody v palivu. Při přepravě zboží na čerpací stanice využíváme výhradně naše přepravní vozy, které se dlouhodobě osvědčují svou profesionalitu, poskytují požadované reference a dokladují management kvality (ISO).

Na všech čerpacích stanicích se můžete setkat s vysokou úrovní služeb, profesionální obsluhou, nabídkou kvalitních paliv, širokým sortimentem doplňkového zboží. Na našich čerpacích stanicích nabízíme výbornou čerstvou kávu Jacobs. Její lákavá vůně Vás přivábí k samoobslužným automatům, kde si můžete bez čekání dopřát přesně takovou kávu, jakou máte nejraději!

Na našich čerpacích stanicích najdete širokou nabídku občerstvení připraveného z čerstvých surovin. Z naší nabídky si vybere opravdu kdokoli, od příznivců čerstvých baget a panini přes strávníky preferující klasické české hotovky až po ty, kdo mají chuť na rozmanité druhy sladkých zákusků.

Společnost Vendys & V s.r.o. byla založena v roce 1994. Hlavní činností firmy do roku 2011 bylo hlavně nákup a prodej topných olejů, doprava a skladování.

Od roku 2011, kdy byl dokončen sklad paliv v České Lípě, firma se částečně přeorientovala na prodej motorové nafty, extra lehkého topného oleje a směsné nafty.

Nákup pohonných hmot je zajišťován ze skladů České rafinérské a.s., Čepra a.s., popřípadě od jiných velkoobchodních subjektů mimo území ČR. Námi dodávané zboží odpovídá evropským normám s náležitým certifikátem jakosti.

Zboží je přepravováno vozidly vybavenými dle evropské dohody o přepravě pohonných látek (ADR). Všechny cisterny jsou vícekomorové se zajištěním zpětného jímání par a vybaveny měřícím zařízením (tankmetr), včetně tiskárny plnících lístků. To nám umožňuje zavážet čerpací stanice s podzemními i nadzemními nádržemi všemi požadovanými produkty se stoprocentním zachováním množství a jakosti zboží.

Vzhledem k postavení společnost Vendys & V, s.r.o. jsme schopni nabídnout partnerům dobré ceny pohonných látek a ELTO a včasné dopravy veškeré objednávky.

ZÍSKEJTE ZLATOU ZÁKAZNICKOU KARTU VENDYS
ZÍSKEJTE SLEVOVOU KARTU VENDYS
Vaše data jsou u nás v bezpečí
ZÍSKEJTE ZLATOU ZÁKAZNICKOU KARTU VENDYS
ZÍSKEJTE ZLATOU ZÁKAZNICKOU KARTU VENDYS
ZÍSKEJTE ZLATOU ZÁKAZNICKOU KARTU VENDYS
ZÍSKEJTE ZLATOU ZÁKAZNICKOU KARTU VENDYS
ZÍSKEJTE ZLATOU ZÁKAZNICKOU KARTU VENDYS
ZÍSKEJTE ZLATOU ZÁKAZNICKOU KARTU VENDYS