Společnost Vendys & V, s.r.o.

 


Společnost Vendys & V, s.r.o. vlastní a provozuje síť veřejných čerpacích stanic, které jsou provozovány pod heslem dobrá kvalita za nízkou cenu.

U nových čerpacích stanic je hlavním záměr firmy nabídnout veškeré služby spojené s provozem těchto stanic v novém prostředí a s nejlepší kvalitou poskytovaných služeb. Vendys Petrol využívá nejmodernější elektronické systémy v podzemních nádržích pro detekci vody. Standard je 0% vody v palivu. Při přepravě zboží na čerpací stanice využíváme výhradně naše přepravní vozy, které se dlouhodobě osvědčují svou profesionalitu, poskytují požadované reference a dokladují management kvality (ISO).

Na všech čerpacích stanicích se můžete setkat s vysokou úrovní služeb, profesionální obsluhou, nabídkou kvalitních paliv, širokým sortimentem doplňkového zboží. Na našich čerpacích stanicích nabízíme výbornou čerstvou kávu Jacobs. Její lákavá vůně Vás přivábí k samoobslužným automatům, kde si můžete bez čekání dopřát přesně takovou kávu, jakou máte nejraději!

Na našich čerpacích stanicích najdete širokou nabídku občerstvení připraveného z čerstvých surovin. Z naší nabídky si vybere opravdu kdokoli, od příznivců čerstvých baget a panini přes strávníky preferující klasické české hotovky až po ty, kdo mají chuť na rozmanité druhy sladkých zákusků.

Společnost Vendys & V s.r.o. byla založena v roce 1994. Hlavní činností firmy do roku 2011 bylo hlavně nákup a prodej topných olejů, doprava a skladování.

Od roku 2011, kdy byl dokončen sklad paliv v České Lípě, firma se částečně přeorientovala na prodej motorové nafty, extra lehkého topného oleje a směsné nafty.

Nákup pohonných hmot je zajišťován ze skladů České rafinérské a.s., Čepra a.s., popřípadě od jiných velkoobchodních subjektů mimo území ČR. Námi dodávané zboží odpovídá evropským normám s náležitým certifikátem jakosti.

Zboží je přepravováno vozidly vybavenými dle evropské dohody o přepravě pohonných látek (ADR). Všechny cisterny jsou vícekomorové se zajištěním zpětného jímání par a vybaveny měřícím zařízením (tankmetr), včetně tiskárny plnících lístků. To nám umožňuje zavážet čerpací stanice s podzemními i nadzemními nádržemi všemi požadovanými produkty se stoprocentním zachováním množství a jakosti zboží.

Vzhledem k postavení společnost Vendys & V, s.r.o. jsme schopni nabídnout partnerům dobré ceny pohonných látek a ELTO a včasné dopravy veškeré objednávky.