Hledáme brigádníka na výpomoc na čerpací stanici

VENDYS v Zákupech


Poslat kontakt

Hledáme brigádníka na výpomoc na čerpací stanici VENDYS v Zákupy.

Budete pracovat jako pokladní a budete mít hmotnou zodpovědnost.

12 hodinové směny (krátký a dlouhý týden nebo víkendy pouze denní směny, vše dle dohody)

Čistá mzda je 100 Kč / hod.

Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost a komunikativnost

Vše na DPP, DPČ nebo dle dohody


A co nějaké benefity?    Posílám na sebe kontakt

 


Tohle je naše čerpací stanice. Jak se vám líbí?

Budete pracovat na moderní čerpací stanici s příjemnými interiérem. Tady vás práce bude bavit.

Čerpací stanici provozuje společnost Vendys PETROL s.r.o., která je na trhu od roku 1998. Řidiči a jejich spolucestující mají k dispozici velkorysé prostory, děti se mohou odreagovat na dětském hřišti. Samozřejmostí je bezplatné wifi připojení k internetu a prostorné sociální zařízení. Čerpaní stanice je v provozu od roku 2014 a je vybavena moderními technologiemi. 


 


Firemní benefity 

Brigáda na čerpací stanici

VENDYS v Zákupech


Poslat kontakt

 


Kdo je VENDYS?

Společnost Vendys & V s.r.o. byla založena v roce 1994. Hlavní činností firmy byl do roku 2011 především nákup a prodej topných olejů, jejich doprava a skladování.

Od roku 2011, kdy byl dokončen sklad paliv v České Lípě, se firma částečně přeorientovala na prodej motorové nafty, extra lehkého topného oleje a směsné nafty.

Nákup pohonných hmot je zajišťován ze skladů České rafinérské a.s., Čepra a.s., popřípadě od jiných velkoobchodních subjektů mimo území ČR. Námi dodávané zboží odpovídá evropským normám s náležitým certifikátem jakosti.

Zboží je přepravováno vozidly vybavenými dle evropské dohody o přepravě pohonných látek (ADR). Všechny cisterny jsou vícekomorové se zajištěním zpětného jímání par a vybaveny měřícím zařízením (tankmetr), včetně tiskárny plnících lístků. To nám umožňuje zavážet čerpací stanice s podzemními i nadzemními nádržemi všemi požadovanými produkty se stoprocentním zachováním množství a jakosti zboží. 


Kontakt