parallax background
 

Hledáme obsluhu čerpací stanice

JÍLOVÉ U DĚČÍNA


Poslat kontakt

 

Hledáme obsluhu (pokladní) čerpací stanice v Jílovém u Děčína

12 hodinové směny - krátký a dlouhý týden (pouze přes den)

Hrubá mzda je 17.000 Kč
+ podíl na tržbě z prodeje

Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost a komunikativnost


A co nějaké benefity?    Posílám na sebe kontakt

 


Tohle je naše čerpací stanice. Jak se vám líbí?

Budete pracovat na nové a moderní čerpací stanici.

Řidiči a spolucestující si u nás mohou koupit občerstvení, včetně studených a teplých nápojů. K dispozici mají příjemné funkční zázemí: bistro stolky, bezplatné wifi připojení k internetu a sociální zařízení.

Čerpací stanice je v provozu od dubna roku 2017 a je vybavena moderními technologiemi. Provozuje ji společnost Vendys PETROL s.r.o., která je na trhu od roku 1998. 


 


Firemní benefity 
parallax background

Pracujte jako obsluha čerpací stanice

JÍLOVÉ U DĚČÍNA


Poslat kontakt

 


Kdo je Vendys & V?

Společnost Vendys & V s.r.o. byla založena v roce 1994. Hlavní činností firmy byl do roku 2011 především nákup a prodej topných olejů, jejich doprava a skladování.

Od roku 2011, kdy byl dokončen sklad paliv v České Lípě, se firma částečně přeorientovala na prodej motorové nafty, extra lehkého topného oleje a směsné nafty.

Nákup pohonných hmot je zajišťován ze skladů České rafinérské a.s., Čepra a.s., popřípadě od jiných velkoobchodních subjektů mimo území ČR. Námi dodávané zboží odpovídá evropským normám s náležitým certifikátem jakosti.

Zboží je přepravováno vozidly vybavenými dle evropské dohody o přepravě pohonných látek (ADR). Všechny cisterny jsou vícekomorové se zajištěním zpětného jímání par a vybaveny měřícím zařízením (tankmetr), včetně tiskárny plnících lístků. To nám umožňuje zavážet čerpací stanice s podzemními i nadzemními nádržemi všemi požadovanými produkty se stoprocentním zachováním množství a jakosti zboží. 


Kontakt