parallax background
 

Hledáme obsluhu čerpací stanice

ÚSTI NAD LABEM


Poslat kontakt

 

Hledáme obsluhu (pokladní) čerpací stanice v Ústí nad Labem

Čerpací stanice je otevřena každý všední den od 6:00 do 18:00 hod.

Hrubá mzda je 9.000 Kč / poloviční úvazek
+ podíl na tržbě z prodeje

Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost a komunikativnost


A co nějaké benefity?    Posílám na sebe kontakt

 


Tohle je naše čerpací stanice. Jak se vám líbí?

Budete pracovat na malé, ale moderně vybavené čerpací stanici.

Řidiči a spolucestující si u nás mohou koupit občerstvení, včetně studených a teplých nápojů. K dispozici mají bistro stolek, bezplatné Wifi připojení k internetu a sociální zařízení.

Čerpaní stanice je v provozu od roku 2016 a je vybavena moderními technologiemi. Provozuje ji společnost Vendys PETROL s.r.o., která je na trhu od roku 1998. 


 


Firemní benefity 
parallax background

Pracujte jako obsluha čerpací stanice

Ústí nad Labem


Poslat kontakt

 


Kdo je VENDYS?

Společnost Vendys & V s.r.o. byla založena v roce 1994. Hlavní činností firmy byl do roku 2011 především nákup a prodej topných olejů, jejich doprava a skladování.

Od roku 2011, kdy byl dokončen sklad paliv v České Lípě, se firma částečně přeorientovala na prodej motorové nafty, extra lehkého topného oleje a směsné nafty.

Nákup pohonných hmot je zajišťován ze skladů České rafinérské a.s., Čepra a.s., popřípadě od jiných velkoobchodních subjektů mimo území ČR. Námi dodávané zboží odpovídá evropským normám s náležitým certifikátem jakosti.

Zboží je přepravováno vozidly vybavenými dle evropské dohody o přepravě pohonných látek (ADR). Všechny cisterny jsou vícekomorové se zajištěním zpětného jímání par a vybaveny měřícím zařízením (tankmetr), včetně tiskárny plnících lístků. To nám umožňuje zavážet čerpací stanice s podzemními i nadzemními nádržemi všemi požadovanými produkty se stoprocentním zachováním množství a jakosti zboží. 


Kontakt