Hledáme obsluhu (pokladní) čerpací stanice

VENDYS v Zákupech


Poslat kontakt

Hledáme obsluhu (pokladní) čerpací stanice VENDYS v Zákupech

12 hodinové směny (krátký a dlouhý týden, pouze denní směny).

Možný částečný i plný pracovní úvazek

Hrubá mzda až 24.000 Kč

Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost a komunikativnost.


A co nějaké benefity?    Posílám na sebe kontakt

 


Budete pracovat na moderní čerpací stanici s příjemným interiérem

Čerpací stanici provozuje společnost Vendys PETROL s.r.o., která je na trhu od roku 1998. Řidiči a jejich spolucestující mají k dispozici velkorysé prostory, děti se mohou odreagovat na dětském hřišti. Samozřejmostí je bezplatné wifi připojení k internetu a prostorné sociální zařízení. Čerpaní stanice je v provozu od roku 2014 a je vybavena moderními technologiemi. 


Toto je naše čerpací stanice. Jak se vám líbí?

 


Firemní benefityparallax background
 

Pracujte jako obsluha čerpací stanice

VENDYS v Zákupech


Poslat kontakt

 


Kdo je VENDYS?

Společnost Vendys & V s.r.o. byla založena v roce 1994. Hlavní činností firmy byl do roku 2011 především nákup a prodej topných olejů, jejich doprava a skladování.

Od roku 2011, kdy byl dokončen sklad paliv v České Lípě, se firma částečně přeorientovala na prodej motorové nafty, extra lehkého topného oleje a směsné nafty.

Nákup pohonných hmot je zajišťován ze skladů České rafinérské a.s., Čepra a.s., popřípadě od jiných velkoobchodních subjektů mimo území ČR. Námi dodávané zboží odpovídá evropským normám s náležitým certifikátem jakosti.

Zboží je přepravováno vozidly vybavenými dle evropské dohody o přepravě pohonných látek (ADR). Všechny cisterny jsou vícekomorové se zajištěním zpětného jímání par a vybaveny měřícím zařízením (tankmetr), včetně tiskárny plnících lístků. To nám umožňuje zavážet čerpací stanice s podzemními i nadzemními nádržemi všemi požadovanými produkty se stoprocentním zachováním množství a jakosti zboží. 


Kontakt